Kablosuz Sunum Aktarma

Barco ClickShare Kablosuz Sunum Sistemleri

İnsanlar tıkladığında da harika şeyler olur.

Yeni nesil toplantı odaları  tasarlanırken kablosuz sunum aktarım teknolojileri de vazgeçilmez bir unsur olarak  oda içinde kullanılmaya başlanmıştır. Sonuçta iş hayatında daha çok kullanılmaya başlayan mobil cihazlardan da kablosuz sunum aktarımı, aynı anda ekrana birden fazla görüntünün eş zamanlı olarak yansıtılması gibi ihtiyaçlar doğmuştur.  İşte bu noktada kablosuz sunum aktarım pazarının lider ve öncü Barco firmasının çıkarmış olduğu Barco ClickShare ürün ailesi müşterilerin bu ihtiyaclarını düzgün bir şekilde karşılamaktadır.

Barco ClickShare ürün ailesi  base üniteler ve  USB ClickShare butonlarından oluşmaktadır. ClickShare USB butonu Barco tarafından geliştirilip piyasa sunulmuş olan öncü bir teknolojidir.   Kullanıcılar, USB girişi bulunan ClickShare butonlarını bilginin paylaşılacağı bilgisayarlara takarak, kendi bilgisayarlarındaki görüntüyü ana ekrana kolayca yansıtabiliyorlar. Her base ünit modelinin  kapasitesine göre aynı anda birden fazla  ClickShare USB butonu bağlanabilmektedir. Böylece bağlananlardan istenen butona basarak ekrana görüntüsünü yansıtabilmektedir.

Yine aynı şekilde base ünite modelinin tipine göre base ünite bağlı olduğu ekranı bölerek  aynı anda iki veya 4 sunum ekranını küçük kareler şeklinde bölerek tek ekran üzerinde gösterebilmektedir.

ClickShare Conference, dizüstü bilgisayarınızdaki uygulamaları kablosuz olarak oda ekranında paylaşır ve daha iyi hibrit toplantılar için odadaki USB kamera, mikrofon ve hoparlörlere bağlar.

Ürünler

Barco ClickShare Conferance CSE-200+ 2 Buttons
Barco ClickShare Conferance CX-20 1 Button
Barco ClickShare Conferance CX-30 2 Buttons 
Barco ClickShare Conferance CX-50 2 Buttons + HDMI in

Barco.com da detaylı bilgi