Hakkımızda

Neden AYYILDIZBT?

AYYILDIZBT, Bilişim Ve Telekomünikasyon alanında hizmet vermek amacı ile Bursa’da 27.10.2001 de kurulmuştur.
Kurulduğu günden bu yana hızlı bir gelişme göstererek Türkiye’nin her yerinde iş yapabilecek konuma gelmiştir. Haberleşme ve Video Konferans Sistemleri konusunda uzmanlaşan firmamız, gerçekleştirdiğimiz projeler, hizmet verdiğimiz firmalar ve tedarikçisi olduğumuz ulusal büyüklükteki referans firmalarımız ile gücümüzü ispatlamış durumdayız.
Kısa zaman da önemli mesafeler kat etmiş ve yoluna emin adımlarla ilerlemektedir. Sitemizde geniş ürün yelpazesi ve bunlar ile ilgili ayrıntılı bilgiler bulunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, alternatif çözümlerinde bulunduğu ürünler hakkında geniş bilgi ve açıklamalar mevcuttur. Müşteri, fiyat talep etmesi durumunda, site üzerinden e-posta ve iletişim ve talep formları yolu ile taleplerini iletebilmektedir. Ses, veri ve görüntü iletişimi konusunda, zengin çözümlerimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile her gün referanslarımızın sayısı artmaktadır. Sitede, Referanslarımız hakkında da bilgiler bulunmaktadır.

Cisco, Poly, Avaya, Logitech, Yealink,
Alcatel-Lucent, Unify, Gigaset,
Barco, Extron,
Sennheiser, Jabra, Plantronisc,
2N, AudioCoces,
APC Schneider, Emerson / Vertiv
HP, Aruba, Juniper,
Estap, Lande,
Samsung, LG, Wievsonic,
Epson,
Axis,
v.b. global markaların Çözüm Ortaklığı ile Bilişim ve Telekomünikasyon alanında Kurumsal Müşterilerimize Danışmanlık, Satış, Kiralama, Servis ve Bakım Hizmetleri vermekteyiz.


teknolojikirala.com


Firmaların ihtiyaç duyduğu her türlü teknoloji ekipmanlarını kiralama ile yolu ile hizmete sunmaktayız. Firmaların anlık veya bazen ihtiyaç duydukları ürünleri kiralama yolu ile sağlayarak, kaynak israfını, ürünlerin atıl kalmamasını, Firmaların kiralama masraflarını direk gider göstererek vergi avantajı sağlaması ve Bakım ve Servis giderlerinden kurtulmalarını sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için: www.teknolojikirala.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

teknolojiadresim.com


teknolojiadresim.com E-Ticaret Portalımız ile tüm Türkiye’ye Bilişim ve Telekom  ürünleri satışı yapmaktayız. Daha çok Kurumsal Firmaların ihtiyaç duyduğu ürünlerin en iyi fiyatlar ile satıldığı bir E-Ticaret sitesi olan teknolojiadresim.com alanında en iyi markalar ile çalışır. Firmalarda satın alma görevlileri için önemli bir ürün araştırma, fiyat kıyaslama görevi görmektedir.

Özellikle durgunluğu aşabilmek için distribütör firmaların düzenlediği kampanyalardan haberdar olmak  için mutlaka sitemizi takip etmeniz yararlı olacaktır.

Detaylı bilgi için: www.teknolojiadresim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

ikincielteknoloji.com


ikincielteknoloji.com ile Bilgi ve İletişim Teknolojilerindeki hızlı değişim, yeni teknolojilerin değişimi nedeniyle atıl kalan eski teknolojilerin yine kullanımını sağlamak amacıyla Türkiye’nin teknoloji tedarikçisi AYYILDIZBT farkı ile 2. El Teknoloji Pazarı olarak hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için: www.ikincielteknoloji.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

NEGOTUR


Karavan, Ahşap Pansiyon, Motosiklet, ATV, VIP, Zırhlı Araç ve YAT Kiralama; Özellikle ARTVİN ilinin tanıtımına yönelik Turizm faaliyetlerini yürütmektedir.

Detaylı bilgi için: www.negotur.com adresini ziyaret edebilirsiniz.