Cisco Room Kit Plus

Cisco Room Kit Plus

Cisco Webex Room Kit Plus orta ve büyük ölçekli , 8-14 kişiye kadar olan toplantı odaları için ideal bir video konferans setidir. Konuşana dönme ve otomatik konum alma ( auto frame) özellikleriyle donanmış Quad kamerası 5K 5120 x 2880 pixel çözünürlüğüne sahiptir. Quad Kamera 95cmx 12cmx 10 cm ( derinlik) boyutlarındadır. 1 adet işlemci kutusu ve Touch 10 dokunmatik panelle beraber gelir. Tavan tipi mikrorn takılabilir.

Cisco Webex Room Kit Plus

Cisco Webex Room Kit Plus Katılımcıların konumlarını otomatik olarak algılar, zoom ve pan yaparak kamerayı sağda solda boş alanları değil, salonda herkesi rahatlıkla gösterebileceği bir pozisyona getirir. Bu özelliğe auto framing denmektedir. Biz oto- kadraj dersek özellikle fotoğraf çekenler için daha anlaşılır olacaktır.
Ayrıca konuşan kişiyi ayırt ederek kamerayı ona odaklar. Bu özellikler yapay zeka ( AI) kullanımının bir sonucudur. Bu özelliğe speaker tracking yani konuşana odaklanma diyoruz.
Bu şekilde sürekli kamera ayarı yapmaya gerek kalmaz, konforlu bir toplantı ortamı sağlanır.
Cisco Webex Room Kit Plus çift ekran çıkışına sahiptir. Bir ekrana sunum, diğer ekrana kamera görüntüsü yansıtılabilir. özellikle Lg ekranlarla 2×55″ ve 2x 65″ ekranlarla özel satış paketlerimiz vardır. Lütfen arayınız.

DAHA FAZLA BİLGİ

Kamera

5K Ultra HD 5120 x 2880 pixels kamera, 5x zoom, 83° yatay ve 51.5° dikey görüş açısı.
null

Uyumluluk

H.323, SIP, Cisco Webex.
null

Bağlantı Şekli

Ethernet ( RJ45)
null

Çoklu Görme Desteği

4 lü görüşme , ilave lisans bedeli ödenir.
null
null

Kablolar

1,5m HDMI kablo ile gelir, daha uzun HDMI kablo kullanabilirsiniz.
null

Ses ve Mikrofon

Kamera ile birleşik mikrofon ve hoparlör seti vardır, ayrıca 2 adet masaüstü mikrofonu ilave edilebilir.
null

Kumanda Kontrol

Dokunmatik yönetim paneli Cisco Touch 10 ile beraber gelir.
null

Konuşana Odaklanma

Var, kamera etrafındaki gizli mikrofon dizisi marifetiyle odaklanır.

Cisco Webex Room Kit Plus seti 1 adet kodek, 1 adet quad kamera ve 1 adet  Cisco Touch 10 kontrol paneli ile gelir. İstendiğinde  quad kamera yerine 20x zoom özelliğine sahip Cisco Precision 60 kamera ile de sipariş edilebilir. Büyük salonlarda daha iyi ses perfomansı için 3 adete kadar masa veya tavan mikrofonu ilave edilebilir.