Cisco Webex Room Kit Pro

Cisco Webex Room Kit Pro

Büyük toplantı salonları, sınıflar, auditoryum ve özel amaçlı alanlar için tasarlanmış 4K video konferans setidir.  Kurulum yapılacak alanın ihtiyaçlarına göre kamera ve mikrofon tercihleri belirlenir.  Zengin ses ve video girişleri sayesinde salondaki diğer ses ve görüntü sistemleriyle , örneğin kablosuz veya kaz boynu mikrofonlarla,  tercüme sistemleriyle , diğer salon kameralarıyla entegre edilerek  ideal bir sunum ortamı hazırlar.

Çoklu Kamera Kullanımı ve Ses Görüntü Entegrasyonu

Cisco Webex Room Kit Pro aynı anda 2 kamerayla kullanılabilmektedir. Sahip olduğu  birden fazla ses, görüntü  ve sunum girişi ile  video konferans seanslarınızı zenginleştirir . Örneğin bir konferans salonunda 1. kamera sunucuyu çekerken diğeri katılımcıları görüntüler. Bu esnada hem sunum hem de kamera görüntüleri aynı anda bir çok ekranda görüntülenir. Konuşmacı veya katılımcılar telsiz mikrofon vasıtasıyla hem salona hem de karşı tarafa görüşlerini aktarırlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Kamera

5K Ultra HD 5120 x 2880 pixels kamera, 5x zoom, 83° yatay ve 51.5° dikey görüş açısı.

Uyumluluk

H.323, SIP, Cisco Webex.

Bağlantı Şekli

Ethernet ( RJ45)

Çoklu Görüşme Desteği

5 li görüşme , ilave lisans bedeli

Kablolar

Kamera kablosu HDMI ve RJ45 olup istenen mesafeye uzatılabilir.

Ses ve Mikrofon

Ses giriş ve çıkışı bulunur. Tavan veya masa tipi mikrofon veya herhangi bir ses sistemi eklenebilir.

Kumanda Kontrol

Cisco Touch 10 ile

Konuşana Odaklanma

Var, Speaker Track kamera ile.

Cisco Webex Room Kit  Pro  amaca uygun kamera ve mikrofon seçenekleriyle sipariş edilir.  Büyük salonlar, sınıflar ve konferans odaları için daha çok 10x optic zoom yapabilen Cisco Precision 60 modeli, özel toplantı  odaları ve genel kurul  salonları için ise Cisco 5K Quad Camera ve konuşana dönen Speaker Track Camera modelleri uygun olacaktır.