Barco ClickShare Conferance CX-30 Set 2 Buttons Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı

Barco ClickShare Conferance CX-30 Set 2 Buttons Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı

Küçük ve orta ölçekli toplantı ve konferans odaları için sorunsuz, kablosuz konferans.
Toplantıların olabildiğince verimli olabilmesi için, katılımcıların bağlı hissetmeleri ve ilham almaları gerekir. Barco’nun ClickShare Conferance CX-30, en iyi fikirleri ve tartışma noktalarını oluşturan kapsamlı toplantılara katılmak üzere dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar ekipleri bir araya getirmek için herhangi bir cihazda kullanılabilen sorunsuz bir kablosuz konferans çözümü sunar. Windows, Android veya iOS işletim sistemlerini çalıştıran herhangi bir PC, dizüstü veya Mac cihazıyla uyumlu ClickShare Conferance CX-30, küçük ve orta ölçekli toplantı odalarını yenilikçi toplantı ve konferans tesislerine dönüştürebilir.

Hızlı Düğme aracılığıyla işbirliği

Bir dizi ortak çalışma özelliğine erişin. Dizüstü bilgisayarınızda ana ekranın bir kopyasını alın ve içeriği tüm ayrıntılarıyla kolayca görüntüleyin. Aynı zamanda bir dizi gelişmiş işlevi de açar.

Üçlü agnostik

ClickShare dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda kullanılabilir, çevre birimleri markanıza anında bağlanır   ve konferans platformunuzla (UC) çalışır.

ISO 27001 sertifikalı

ISO 27001 Sertifikasını alan ilk kablosuz işbirliği teknolojisi olarak, en yüksek uluslararası güvenlik standartları için doğru süreçleri ve yapıları taahhüt eder.

Yönetim panosu

ClickShare’i işletmeniz genelinde yönetmek, XMS (Bulut) Yönetim Platformumuz ile basittir.

SmartCare

Beş yıllık kapsam ve XMS Insights modülü lisansının yanı sıra artırılmış hizmet seviyeleri içerir.

Ağ entegrasyonu

İster bir üniteyi ağa ethernet üzerinden bağlamak ister tüm ClickShare üniteleri için özel bir VLAN oluşturmak isteyin, ağınızla sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz. ClickShare Konferansı’nın ağ dağıtımı hakkındaki sorularınız için, Barco temsilcinizle iletişime geçin.

Kendi toplantınızı getirin

ClickShare Conferance CX-30 ile, nerede olursanız olun, dünyanın dört bir yanındaki iş arkadaşlarınız ve paydaşlarla bir toplantı başlatabilirsiniz. Tam Kendi Cihazınızı Getirin (BYOD) desteğiyle tamamlanan ClickShare Conferance CX-30, toplantı katılımcılarının tercih ettikleri cihazı kullanmalarına olanak tanır, bu da toplantıya başka bir yerden katılırken ve toplantıya daha küçük toplantıdan katılırken uzaktan işbirliğini kolaylaştırır. meslektaşlarının dizüstü bilgisayarlarını, tabletlerini ve hatta akıllı telefonlarını kullanabilecekleri toplantı odaları.

BT dostu uzaktan toplantılar başlatın

ClickShare Conferance CX-30, yedi saniyeden daha kısa sürede kurulup çalıştırılabilen tam entegre, kablosuz bir konferans sistemidir. ClickShare Kablosuz Konferans Düğmesi ve ClickShare İşbirliği Uygulaması, tüm içerik paylaşımı sürecini hızlı ve kolay hale getirmeye yardımcı olur – zamanın önemli olduğu zamanlar için idealdir – ClickShare’in üçlü agnostik yapısı ise, ClickShare’in herkes tarafından kullanılabilmesini sağlamaya yardımcı olur. herhangi bir çevre birimine sahip herhangi bir cihaz.

ClickShare Conferance CX-30, Windows, Mac, iOS ve Android cihazlarla tam uyumludur; ve ayrıca herhangi bir birleşik iletişim (UC) teknolojisi ve herhangi bir marka AV USB çevre birimi ile birlikte kullanılabilir. Ayrıca, ClickShare Conferance CX-30 kullanıcıları, denetleme, oda ekranının yerel görünümü, açıklama, yazı tahtası oluşturma ve geri dokunma desteği gibi etkileşimli özelliklerden * faydalanabilir ve kullanıcıların odadaki dokunmatik ekranı kontrol etmesine olanak tanır.

ClickShare Conferance CX-30 ile kullanıcılar, istedikleri cihazdan bağlanabilirler; çünkü ClickShare Conferance CX-30 kablosuz konferans sistemi, verileri ve daha geniş şirket ağını korumak için gelişmiş kurumsal düzeyde güvenlik ve sorunsuz entegrasyon gibi BT dostu özellikler ve Sisteminizden ve toplantılarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için kolay cihaz yönetimi ve hatta analitik için XMS Bulut Yönetimi platformu

Düğme ve Uygulamanın güzelliği

ClickShare Konferans Düğmesi ve ClickShare İşbirliği Uygulaması, zengin ve sorunsuz bir toplantı deneyimi sunmak için birlikte çalışır.
Konferans Düğmesi
Saniyeler içinde, daha iyi ve daha kapsamlı bir toplantı deneyimi için odadaki kameralara, ses çubuklarına ve diğer AV USB çevre birimlerine otomatik olarak bağlanırsınız.
Collaboration App
Collaboration her zamankinden daha sezgisel. Uygulama, toplantı odasına kolayca bağlanarak ekran paylaşımının yanı sıra bir dizi gelişmiş özellik sunar. Uygulama, masaüstünden Android ve iOS’a kadar tüm cihazlarda çalışır.

Genel Özellikler

İşletim sistemi : Windows 8 / 8.1 / 10. macOS 10.13 ve üzeri.
Android v9 ve üzeri (ClickShare Uygulaması) *
iOS 12 ve üzeri (ClickShare Uygulaması) *
Video çıkışları : 4K UHD (3840 * 2160) @ 30Hz. HDMI 1.4b
Ses çıkışı : USB, HDMI
USB 1 X USB-A, 1 X USB-C
Tıklama Paylaşım Düğmeleri : 2
Uygulamayı Paylaş’ı tıklayın : Masaüstü ve Mobil *
Yerel protokoller : Airplay, Google Cast, Miracast *
Gürültü seviyesi : Maks. 25dBA @ 0-30 ° C
Maks. 30dBA @ 30-40 ° C
Kimlik doğrulama protokolü : Bağımsız modda
WPA2-PSK Ağ entegrasyon modunda ClickShare Düğmesini kullanan WPA2-PSK veya IEEE 802.1X
Kablosuz iletim protokolü : IEEE 802.11 a / g / n / ac ve IEEE 802.15.1
Reach Sinyal gücü modülasyonu ile ayarlanabilir; mak. ClickShare Düğmesi ve ClickShare Temel Birimi arasında 30 m (100 ft)
Frekans bandı 2,4 GHZ ve 5 GHz (belirli sayıda ülkede desteklenen DFS kanalları)
Bağlantılar1 : x Ethernet LAN 1 Gbit
1x USB Type-C 2.0 (ön); 1x USB Tip A 2.0 (ön)
Sıcaklık aralığı Çalışma : 0 ° C ila + 40 ° C (+ 32 ° F ila + 104 ° F)
Maks: 35 ° C (95 ° F) 3000m’de
Depolama: -20 ° C ila + 60 ° C (-4 ° F ila + 140 ° F)
NemDepolama : % 0 ila% 90 bağıl nem, yoğuşmasız
Çalışma : % 0 ila% 85 bağıl nem, yoğuşmasız
Hırsızlık önleme sistemi : Kensington kilidi
Sertifikalar : FCC / CE
Dokunmatik ekran desteği ve Etkileşim : Evet*
Room Dock (çevresel destek) : Evet
Yerel görünüm ve denetim : Evet*
Ağ bağlantısı : LAN ve WiFi *
Yönetim ve raporlama : Evet
Boyutlar : (YxGxD)34 mm x 135 mm x 135 mm
Güç kaynağı : Standart 110/220 V AC fiş
Güç tüketimi : Operasyonel 5-10W, 24W Max
Ağırlık : 900 gr