Aruba

Dijital dönüşümü benimseyen işletmeler geçmişte sıkışmış anahtarlarla çok ileri gitmeyecek. Daha yeni teknolojileri ve gelecekteki iş ihtiyaçlarını desteklemek için performans, otomasyon ve analitik sağlayan bulut-yerel ilkelere dayanan yeni nesil bir altyapı gereklidir.

Aruba’nın anahtarlama portföyü.

Basitleştirilmiş ağ tasarımı ve yönetimi için tek bir mimari ile sağlanan, veri merkezine kenar erişiminden kurumsal düzeyde performans, ölçek ve esneklik.
Aruba’nın anahtarlarını keşfedin

Bir amaç ile yenilik.

Sıfırdan oluşturulmuş modern, mikro hizmet tabanlı bir işletim sistemi, şebeke operatörü deneyimini dönüştüren programlanabilirlik, otomasyon ve analitik sağlar.
Aruba switch yazılımı hakkında bilgi edinin

Hatasız ağ yapılandırması için Aruba NetEdit.

BT ekiplerine, hizmet sunumlarının tutarlı, uyumlu ve hatasız olmasını sağlayarak, akıllı otomasyon ve analitik kullanarak yapılandırma değişikliklerini birden fazla anahtar arasında düzenlemelerini sağlar.
NetEdit ile dağıtımları basitleştirin

Gelişen veri merkezi için ağ oluşturma.

Veri merkezi ağınızı basit otomasyon, tahmini analitik ve her zaman kullanılabilen yüksek kullanılabilirlik altyapısıyla modernleştirin.
Veri merkezi çözümlerini keşfedin

Aruba Dinamik Segmentasyonu.

Hem kullanıcılar hem de IoT cihazları için otomatik, rol tabanlı ilkelerle etkinleştirilen kablolu ve kablosuz altyapıda güvenli, birleşik erişim.
Ağınızı basitleştirin ve güvenliğini sağlayın

Aruba CX Mobil Uygulaması.

İOS veya Android cihazınızdan Aruba CX anahtarlarını dağıtın ve yönetin ve akıllı yapılandırma yönetimi için anahtarları kolayca Aruba NetEdit’e aktarın.
Mobil cihazınızdan anahtarları yükleyin

Aruba CX Anahtarları


Aruba Akıllı Kenar Anahtarları


Küçük İşletmeler için HPE OfficeConnect Anahtarları