Polycom Trio 8800 VisualPro

Polycom Trio 8800 VisualPro

Bu set Polycom Trio 8800 telekonferans cihazı , Polycom Trio VisualPro  ve 1 adet  EagleEye IV 12x kameradan oluşmaktadır.  Polycom’ un eşsiz telekonferans performansı Visual Pro yardımıyla  Group serisinin yetenekli kamera ve HDMI bağlantı  özellikleriyle birleşerek  bizlere esnek ve ekonomik  çözümler sunmaktadır. Küçük, orta boy ve büyük toplantı salonları için uygundur.

Polycom Trio 8800 ve VisualPro kombinasyonu

Polycom Trio 8800 akıllı telekonferans cihazı,  Visual Pro ile birleşerek  HDMI kamera , HDMI sunum ve gelişmiş mikrofon giriş çıkış imkanlarına kavuşmuştur. Böylece oda büyüklüğüne göre Polycom serisindeki kamera seçenekleriyle kombinlenebilmektedir.  EagleEye IV  4x12x veya EagleEye Director, EagleEye Acoustic  kameralar  ve EagleEye Producer kullanılabilir.   2 adete kadar Polycom tavan mikrofonu ilave edilebilir.
Visual Pro aynı zamanda çift ekran (dual monitor)  çıkışı da sağlamaktadır. Böylece orta ve büyük boy toplantı odalarında  SIP  veya bulut tabanlı Skype for Business, Zoom , BlueJeans , Webex bağlantıları için zengin sunum seçenekleri sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Kamera

Full HD 1920x 1080 PTZ kamera, 4x veya 12x EagleEye IV veya konuşana dönen EagleEye Director kamera ile sipariş edilebilir.
null

Uyumluluk

SIP, Skype, Zoom, Teams, Bluejeans, Webex.
null

Bağlantı Şekli

Ethernet ( RJ45)
null

Çoklu Görme Desteği

Skype veya servis sağlayıcının verdiği imkanlarla sınırlıdıır. 1- 100 kişi.
null
null

Kablolar

HDMI sunum kablosu opsiyoneldir, standart sette yoktur.
null

Ses ve Mikrofon

Trio’ nun üstünde mikrofon ve hoparlör bir aradadır. 2 adet masaüstü veya tavan mikrofonu ilave edilebilir.
null

Kumanda Kontrol

5″ dokunmatik panelden yönetim.
null

Konuşana Odaklanma

Var, EagleEye Director II kamera ile.

Polycom Trio 8800 Visual Pro setleri her oda büyüklüğüne uygun kamera seçenekleri ve HDMI sunum imkanları ile Skype ve bulut tabanlı konferans çözümlerini oda boyutuna taşımaktadır. Video konferans tercihlerinin bulut çözümlere yöneldiği günümüzde,  5″ dokunmatik yönetim ekranı, mikrofon ilavesi ve çift ekran çıkışı ile oda ve büyük salon çözümleri arasında hemen yerini almıştır.
Farklı kombinasyonlar ve fiyat bilgisi için arayınız.