Polycom Studio X50

Polycom Studio X50

Video konferans pazarı liderlerinden yeni adıyla Poly( Polycom)  ,  Studio Serisiyle tak çalıştır video konferans oda setleri pazarında ben de varım dedi. Poly Studio X50, 10 kişiye kadar toplantı odaları için ideal 76cm genişliğinde kamera+ ses sistemi+ mikrofon+ işlemci den oluşan her şey dahil bir video konferans setidir.

Video konferans seansını başlatmak için Poly’ nin masa üstü dokunmatik kumanda paneli TC8 e dokunmanız yeterlidir. Sunum yapmadıkça bilgisayarınıza ihtiyaç yoktur.

Kolay kurulum, bilgisayar yok! Her şey dahil 10 kişilik oda seti

Dakikalar içinde kurulabilen her şey dahil oda seti Poly Studio X50, mükemmel ses ve görüntü kalitesiyle sizlere dertsiz bir toplantı konforu yaşatmayı hedeflemektedir. Bağlantı için bilgisayarınıza ihtiyacınız yok! Zoom Room versiyonu hazır olan Poly Studio serisi için Ms Teams versiyonu da yoldadır. Poly App ile istenen tüm bulut çözümleriyle Ms Teams, Skype, Google Hangouts, Bluejeans vb.. kullanılabilir.

Poly Studio X50 nin dual (çift) monitör çıkışı vardır: 1. ekranda sunumu, 2. ekranda kamera görüntüsünü izleyebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Kamera

4K UltraHD 3840 x 2160 pixels kamera, 5x zoom, 120° yatay görüş açısı
null

Uyumluluk

H.323, SIP, Skype, Zoom, Ms Teams, Bluejeans
null

Bağlantı Şekli

Herhangi bir bağlantıya gerek yok, pcye gerek yok. Yalnızca dokunmatik ekrana dokunun ve toplantıyı başlatın!
null

Çoklu Görme Desteği

Skype, Ms Teams, Zoom vb. bulut konferans servis sağlayıcının verdiği imkanlarla sınırlıdır. 100- 1000 kişi arası değişir.
null
null

Kablolar

HDMI sunum kablosu opsiyoneldir, standart sette yoktur.
null

Ses ve Mikrofon

Mikrofon, hoparlör ve kamera tek gövdede bir arada bulunmaktadır. Mikrofon ilave edilebilir.
null

Kumanda Kontrol

8″ dokunmatik yönetim paneli TC8 ile beraber gelir.
null

Konuşana Odaklanma

Yok, kamera yalnızca otomatik kadraj (autoframe) özelliğine sahip.

Poly nin mükemmel ses kalitesini taşıdığı Poly Studio X50 ile Poly Video App modunda tüm bulut video konferans uygulamalarınu kullanabilirsiniz. Ayrıca H.323 veya SIP cihaz olarak da kullanılabilmektedir.